Kontakt - ROD Kluczbork im. Tadeusza Kościuszki

Przejdź do treści

Menu główne:

Kontakt

 
Adres:
 
Rodzinny Ogród Działkowy im. Tadeusza Kościuszki w  Kluczborku
 
ul. Dworcowa 1
 
46-200 Kluczbork
 
tel. +77 418 15 85
 
nr. rachunku bankowego:
 
BS Wołczyn o/Kluczbork  52 8876 0009 0030 1022 2000 0001

rod1kluczbork@interia.pl     administracja biura ROD
kluczborkogrody@wp.pl      kasa, administrator strony www

linki do jednostek nadrzędnych:
Witamy. Właśnie uruchomiliśmy stronę internetową naszego ogrodu. W chwili obecnej jest ona w budowie jednak zawiera niezbędne informacje związane z funkcjonowaniem ROD. Sukcesywnie i w miarę upływu czasu będą pojawiać się nowe informacje i komunikaty dotyczące spraw ogrodu oraz tworzone szersze menu naszej strony internetowej.
Równocześnie chcielibyśmy zaprosić naszych działkowców do współtworzenia strony ogrodu poprzez zgłaszanie propozycji bądź to w formie tekstowej lub graficznej. Najciekawsze zostaną wykorzystane na stronie ogrodu.
 Szybki sposób na opłaty działkowe:
 WAŻNE
Aby dokonać płatności związanych z użytkowaniem działki bez osobistego przychodzenia do KASY, dzwonimy lub piszemy na wskazane powyżej kontakty,  następnie  postępujemy  zgodnie z  otrzymanymi  informacjami (z zastrzeżeniem wynikającym z ustawy o RODO) - musimy podać do zarządu adres poczty e-mail, aby można było zidentyfikowac działkowca posiadającego tytuł prawny do działki, tak aby odpowiedź trafiła tylko do osoby zainteresowanej, będącej członkiem PZD lub dzierżawcą.
Następnie dokonujemy przelewu na wskazany powyżej nr rachunku bankowego ogrodu wpisując w tytule nazwę sektora, nr działki, określenia nazwy zapłaty.
Przykład  1: Teren POLNA II dz. nr 321 opłata za 2019 r.
Przykład 2: Teren Jana Pawła II działka nr 236 opłata za zurzytą energię elektryczną. 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego